Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboForex klientidele

  • Turul Täitmine
  • Minimaalne spread alates 0 p.
  • Keskmine spread (EURUSD) - 0.3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboForex katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele on komisjonitasu alati 0%.

Loe Rohkem
Forex-kauplemine hõlmab suuri riske, mis võivad põhjustada kogu hoiuse kaotamise.

Konto Tüübid

Kõik konto tüübid
  • Esimene sissemakse
  • Täitmise tüüp
  • Spreadid
  • Instrumendid
  • Platvormid

Kauplemisplatvormid

  • MetaTrader4

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite, ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • MetaTrader5

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Uusim versioon, MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turu sügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboForex Kauplemisplatvormid

  • RoboForex VeebiTrader & RoboForex MobiilTrader

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS - või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu desktop platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • RoboForex Aktsiad

    Brauseri versioonid

    Multivara platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahendeid tehnilise analüüsi jaoks ja kiireim finantsgraafikud oma valdkonnas.

    • Üle 8,700 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti ehitaja, mis ei vaja programmeerimise oskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App StoreGet it on Google Play

7 Vara Klassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboForex kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboForex pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne spread alates 0 pipsi.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
  • Stocks

    Üle 8,700 Ameerika, Šveitsi ja Saksamaa aktsia saadaval R Trader platvormis.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Tasuta online värskendatud andmed börsilt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas spread ilma mark-upita
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
  • Pehmed Kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad spreadid
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel ei ole piirangut
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallide, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel ei ole piirangut

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole ei võeta komisjonitasu sest RoboForex katab kõiki sissemakse kulud. Valida maksesüsteem vastavalt teie mugavusele, mitte kulutasuvusele.

Pealegi, RoboForex pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamakse taotlus töödeldakse
    vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  • CopyFx

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1,000 kauplejat kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemise tulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  • RAMM

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ja mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimis platvorm, RAMM, aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboForex Turu Analüütika

Fibonacci Retracements Analysis 24.11.2017 (BITCOIN, ETHEREUM)
As we can see at the H4 chart, the BTC/USD pair is still moving upwards.
Forex Technical Analysis & Forecast 24.11.2017 (EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, USD/JPY, AUD/USD, USD/RUB, GOLD, BRENT)
The EUR/USD pair has reached the local target and right now is consolidating.
The Yen got stabilized. Overview for 24.11.2017
The USD/JPY pair is growing a little bit on Friday; investors are looking for some balance after the previous descending wave.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
Muutused kauplemise ajakavas (Tänupühade ajal)
23. ja 24. novembril 2017 on kauplemise ajakava muudetud USA-s tähistavate Tänupühade tõttu.
Tasuta kauplemisrobotite ehitaja avalikustamine R Trader platvormile
Nüüd võib iga kaupleja luua omaenda kauplemisroboti isegi ilma programmeerimisoskusteta.
Muutused kauplemise ajakavas
Kauplemise ajakava muutub seoses talveajale üleminekuga.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.761610.761862.5
GBPCHF1.305671.306286.1
GBPJPY148.634148.74811.4
GBPUSD1.332521.333115.9
EURCHF1.168501.168944.4
EURGBP0.894810.895274.6
EURJPY133.091133.1495.8
EURUSD1.192931.193293.6
NZDUSD0.687790.688002.1
USDCAD1.271231.271512.8
USDCHF0.978850.9799511.0
USDJPY111.534111.5935.9
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD17.04317.0480.5
XAUUSD1288.031288.2118.0
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT63.6663.704.0
WTI58.8458.873.0

Eksklusiivne Turu Analüütika

  • Claws & Horns sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Maakler mainekate auhindadega

RoboForex on tunnustatud kõigi tunnustatud ekspertide poolt finantsteenuste sektoris.
Üle 200,000 Kauplemiskonto.

  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Liitu Meiega Nüüd
Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
Helista tagasi
Küsi