Michael Voigt
on Saksamaal laialdaselt tuntud kui professionaalne kaupleja

Tallinnas

  • - "Kauplemisel tehnilise analüüsi kasutamise eripärad"
  • - "Raha haldamine ja optilised illusioonid kauplemisel"
  • - "Vigade allikad trendide kasutamisel"

24. oktoober18:00

Täpsemat teavet võib leida siit
Innovatiivne investeerimissüsteem
Vahendite turvalisuse kontroll
Klassikaline kopeeriv kauplemine
Loe lähemaltEelmiste kauplemistoimingute tulemused ei garanteeri sama tulemust tulevikus.
Forex-kauplemine hõlmab suuri riske, mis võivad põhjustada kogu hoiuse kaotamise.

Kauplemise tingimused

Demokonto
Demokonto
Demokontod on täiesti tasuta võimalus proovida RoboForexis kaubelda enne reaalse konto avamist, mis aitab teil:
  • Hankige oma esimene kauplemiskogemus ilma raha investeerimiseta.
  • Kohandage oma ekspertnõustajaid ilma lisakuludeta.
  • Võrrelge täitmisrežiimide tüüpe (Otsekohe, Turu) ja levikuid (ujuv, fikseeritud).
Demokontode kauplemise tingimused on kõigi kauplemisplatvormide puhul täiesti samad kui päriskontode puhul.
Avada kontoLisateave
Pro-Standard
Pro-Standard
Pro-Standardi konto tüübid on optimaalne valik kogenud ettevõtjatele. Kombineeritud konkurentsieeskirjad ja kvaliteetne täitmine:
  • Komisjonitasu pole.
  • Ujuvatest levikutest tulenevate kulude minimeerimine.
  • 5-kohaline pakkumine.
Avada kontoLisateave
Fix-Standard
Fix-Standard
Fix-Standardi konto tüüp on lahendus kogenud ettevõtjatele, kes eelistavad:
  • Kindlaksmääratud levikuid, mis ei muutu, kui avaldatakse majandusstatistika või kommertsteadaanded.
  • Turu tellimused täidetakse kindlasti nõutava hinnaga.
  • 4-kohaline pakkumine.
Ava kontoLisateave
Pro-Cent
Pro-Cent
Pro-Cent konto tüüp on suurepärane võimalused kauplejatele, kellel on väikesed hoiused ja algajatele, et alustada kauplemist ilma oluliste investeeringuteta:
  • Minimaalne tellimuste maht on 0,001 loti (0,1 cent loti).
  • Kulude minimeerimine väikeste hõljuvate levikute tõttu.
  • Turud ja ootel olevad tellimused täidetakse kindlasti nõutud hinnaga isegi siis, kui uudised on avaldatud.
Avada kontoLisateave
Fix-Cent
Fix-Cent
Fix-Cent konto tüüp on kiire viis kauplemise alustamiseks, mis aitab kaubelda ilma oluliste investeeringuteta:
  • Minimaalne tellimuste suurus on 0.0001 loti (0.01 centi loti).
  • Fikseeritud levikuid ei muudeta isegi siis, kui kommertsuudised on avaldatud.
  • Turu tellimused täidetakse kindlasti nõutava hinnaga.
Avada kontoLisateave
ECN-Pro
ECN-Pro NDD
Pro-ECN NDD kontod on ette nähtud kutselistele kauplejatele, kes eelistavad:
  • Parim täitmine Ettevõtte kõigi pakutavate kontode hulgast.
  • Parim tellimuse täitmise kiirus.
  • Madalamad levikud
Avada kontoLisateave
ECN-Fix
ECN-FixSpread NDD
Fix-ECN NDD konto tüüp on mõeldud kvalifitseeritud kauplejatele. Selle eripära on:
  • Fikseeritud levikud.
  • Turu tellimused täidetakse kindlasti deklareeritud hinnaga.
Ideaalne kauplejatele, kes eelistavad positsiooni kauplemist ja / või kauplemist, kui kommertsuudised on avaldatud.
Avada kontoLisateave
Prime
Prime

Prime kontod ühendavad endas kõige eesrindlikumad omadused ja võimalused, mis on turul hetkel saadaval:

  • Tingimused on sarnased likviidsuse pakkujatele.
  • Konto tüüp, millel on kiireim tellimuse täitmine.
  • Uus spetsiaalne MT4 server.
Avada kontoLisateave

Programmid ja teenused

Trading platforms and terminals

MetaTrader4 on kõige populaarsem platvorm Forexi turul kauplemiseks, mis sisaldab teadmistebaasi, kauplemisroboteid ja näitajaid.

MetaTrader5 on MetaTraderi platvormi uusim versioon, kus saab valida neetingu ja riskimaandamissüsteemide vahel.

MetaTrader4 MultiTerminal pakub võimaluse kaubelda mitmel sama tüüpi kontol.

Umstelon veebiplatvorm Ameerika aktsiatega kauplemiseks

WebTrader RoboForexon täiuslik funktsionaalne terminal, teie MetaTrader4 kontodel kauplemiseks mis tahes veebibrauseris.

Operatsioonisüsteemides iOS ja Android töötavad MetaTrader 4/5, cTrader Mobile ja MobileTrader RoboForex-i nutitelefonide ja tahvelarvutite mobiiliversioonid

Alla laadimine

Teie vahendite turvalisus

Official channel on YouTube

Täisvideo arhiiv

    Majanduskalender

    Valuuta pakkumised

    Valuuta
    SümbolPakkumineKüsiLevik
    AUDUSD0.791650.791680.3
    GBPCHF1.316391.316763.7
    GBPJPY152.458152.4721.4
    GBPUSD1.357121.357221.0
    EURCHF1.158471.158611.4
    EURGBP0.879880.880082.0
    EURJPY134.161134.1700.9
    EURUSD1.194261.194300.4
    NZDUSD0.728630.728741.1
    USDCAD1.233241.233351.1
    USDCHF0.970040.970120.8
    USDJPY112.337112.3410.4
    Metallid
    SümbolPakkumineKüsiLevik
    XAGUSD16.99217.0293.7
    XAUUSD1293.171293.4124.0
    CFD
    SümbolPakkumineKüsiLevik
    BRENT56.0956.123.0
    WTI50.6850.713.0

    Forex analüüs

    12:16 / 21.09.2017

    The Yen is still getting cheaper. Overview for 21.09.2017

    The USD/JPY pair continues strengthening, the American currency is supported by the mid-term trend.
    11:48 / 21.09.2017

    The USD is on top so far. Overview for 21.09.2017

    The main currency pair plummeted yesterday after the Fed’s comment and decisions; the market is pretty satisfied with the result of the meeting.
    11:28 / 21.09.2017

    Fibonacci Retracements Analysis 21.09.2017 (GOLD, USD/CHF)

    At the H4 chart of the XAU/USD pair, the price is still moving to the downside.
    10:10 / 21.09.2017

    Japanese Candlesticks Analysis 21.09.2017 (USD/CAD, XAU/USD)

    At the H4 chart, the USD/CAD pair continues growing and forming the ascending channel with Long-Legged Doji, Hammer, Doji, Harami, and Engulfing reversal patterns at support and resistance levels to define its borders.
    09:41 / 21.09.2017

    Murrey Math Lines 21.09.2017 (EUR/USD, USD/JPY)

    As we can see at the H4 chart, the EUR/USD pair has failed to break the 5/8 level at 1.2023 and fix above it.
    09:38 / 21.09.2017

    Forex Technical Analysis & Forecast 21.09.2017 (EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, USD/JPY, AUD/USD, USD/RUB, GOLD, BRENT)

    The EUR/USD pair has broken 1.1980 and is still falling inside the third wave towards 1.1855.
    09:33 / 21.09.2017

    Ichimoku Cloud Analysis 21.09.2017 (AUD/USD, NZD/USD, USD/CAD)

    The AUD/USD pair is trading at 0.7969; the instrument is still moving below Ichimoku Cloud, which means that it may continue falling.
    15:44 / 20.09.2017

    The Pound is ready to attack. Overview for 20.09.2017

    The GBP/USD pair went up on Wednesday and is ready to continue growing; the strong statistics allows the market to buy.
    Forexi prognooside arhiiv

    Ettevõtte uudised

    01.09.2017

    Muutused kauplemise ajagraafikus

    4. septembril 2017 muutub kauplemise ajagraafik, sest Ameerika Ühendriikides on sellel päeval Tööpüha.
    25.08.2017

    Changes in trading schedule

    On August 28th, trading schedule on UK100Cash will be changed.
    21.08.2017

    New Prime accounts for professionals of financial markets

    RoboForex is introducing new accounts with the tightest spread available at the Company.
    02.08.2017

    Attention! Maintenance work on VPS server on August 5th, 2017

    On August 5th 2017, from 6:00 AM to 10:00 AM (EEST), VPS server will be unavailable.
    10.07.2017

    RoboForex Stocks: new trading features, additional German and Swiss stocks, robots builder

    Get even more trading opportunities with the updated version of Umstel terminal.
    29.06.2017

    WebTrader and MobileTrader terminals have been updated

    New features have been added to new versions of the web terminal and the mobile platform.
    Uudistearhiiv
    Küsi

    Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

    Liituge vestlusega
    Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
    Helista tagasi
    Küsi